8. augustil Von Krahlis Tjuun In Jazzieri!

Reedel, 8. augustil toimub Von Krahlis igasuvine Tjuun Ini Jazzieri, kus laivis astuvad ülesse trummar Oliver Rõõmus, trompetist Ziil ning lauljatar Anna Kuchinsky. Plaadimuusikat mängivad „Linn on minu“ remiksi autor Demie ning residendid Qba ja L.Eazy

Oliver Rõõmus  on trummar,  kes tegutseb Eesti dzässibändis Soundhouse, ansamblis Tenfold Rabbit ning annab kontserte ka koos Sandra Nurmsaluga. Tjuun In pidudesarja raames on lisaks plaadimuusikale kasutatud varasemalt erinevaid muusikainstrumente, aga trummid on sel Tjuun inil laval esmakordselt.

Joosep Ziil ehk kodanikunimega Joosep Niinmeister on tromeptist, kes tänu oma mitmekülgsusele käib esinemas drum´n´bass, house ja erineva bassimuusika stiilide pidudel.

Anna Kuchinsky on omanäoline lauljatar, kes lõpetas Georg Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz laulu erialal ning osales 2009. aastal ka saates "Eesti otsib superstaari", kuis ta jõudis 13. parima hulka.Anna elas 2011-2012 Londonis, kus tegi mitmeid kontserte Amy Winehouse'i kitarristiga ning esines Ida-Euroopa jazz festivalil. Hetkel õpib Anna Eesti Teatri ja Muusikaakadeemias jazzlaulu.

Raimo Ugast ehk artistinimega Demie on avalikkusele tuntud kui Epp Kõivu loo „Linn on minu“ remiksi autor. Esimesed muusikalised katsetused pärinevad Demiel juba aastast 2003 ja nii 2009. kui 2011. aastal saavutas ta Raadio 2 DNB hääletusel kaheksanda koha remiksiga Palat Nr 15 loost Näljalinn ja Kõrvalhüppe „Muutmata kujul“ töötlusega.

Pärast kaheaastast pausi on Demie muusikas tagasi ning jätkab tõusuteed, tema remiks Epp Kõivu loost „Linn on minu“ on lisaks publiku ja kriitikute heakskiidule jõudnud ka erinevate Eesti raadiote edetabelite top 10-nesse.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00 tuues kuulajateni laia spektri drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole.

8.augusti Tjuun Ini jazzieril esinevad: Oliver Rõõmus (trummid), Anna Kuchinsky (vokaal), Joosep Ziil (trompet), Demi, Qba ja L.Eazy.

Pilet enne südaööd 4, hiljem 6 euri.

Viited:

London Electricity feat Elsa Esmeralda – Electricity will keep me warm

https://www.youtube.com/watch?v=zgrpoyV-AfU

Makoto & Marky - Jazzy

https://www.youtube.com/watch?v=n6tuySSoNbY

Utah Jazz – Cloud Nine

https://www.youtube.com/watch?v=AvmGIjoSBAs

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}