Tjuun In väljub eetrist sünnipäeva P.E.O.L´e!

Sel laupäeval, 1. oktoobril toimub Balous üritus sarjast P.E.O.L, mis tähistab oma kolmandat tegutsemisaastat. Sünnipäeva puhul on külla kutsutud Londoni dj ja produtsent Matrix. Samuti valivad oma  lemmiklugusid residendid Qba, To-Sha ja L.Eazy

Matrix, õige nimega Jamie Quinn on Londoni dj ja produtsent, kelle loomingut on trummi ja bassi muusika sõbrad saanud nautida juba üle viieteistkümne aasta. Matrix alustas oma teekonda DJ SSi  plaadifirma Project Record label alt. Alates 1994. aastast, pärast mida on ta välja andnud hulgaliselt lugusid, nende seas ka remiksid Justin Timberlake´i, Annie Lennoxi ja Robbi Williamsi, Moby, Ian Carey, Lazee, Agent X ja Sasha lugudele. Goldtrix nime alt reliisitud lugu Trippin (koos Dan Goldstein´iga) oli ka UK top 10 singlite edetabelis. 2005. aastal panid Matrix ja Futurebound oma produtsendi leivad „ühte kappi“ ning andsid välja albumi Universal Truth, mis osutus samuti edukaks. Hetkel tegeleb Matrix koos Futureboundiga uue albumi kokkupanekuga, mis peaks sel aastal ilmavalgust nägema.

P.E.O.L mängivad plaate ka residendid L.Eazy, Qba ja To-Sha, keda lisaks erinevatele pidudele saab kuulata koos reede õhtuti Raadio 2 vahendusel saates Tjuun In. P.E.O.L on kuu esimesel reedel toimuv trummi ja bassi muusika üritus, mida külastavad nii eesti- kui välismaa esinejad.


Balou avab sel laupäeval 1. oktoobril P.E.O.L külalistele uksed kell 23.00
Pilet keskööni ja flaieriga 5 eur, peale südaööd 8 eur

Matrixi helinäited:
Matrix and Futurebound – Biology Feat Cat Knight
Matrix and Futurebound - Family (Ft Robert Owens)
American Beauty Vip - Matrix & FutureBound
Nu:Tone - System (Matrix and Futurebound Remix)
Dj To-Sha Matrixi lugude mix

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}