R2 saated "Tjuun In" ja "Öötöö" peavad reedel koos pidu

7. juunil väljuvad Raadio 2 õhtuse vööndi saated "Tjuun In" ja "Öötöö" eetrist F-Hoonesse.

Kahe raadiosaate ühist pidu kahes saalis on kutsutud tähistama välismaised artistid Dimension Londonist ja Justicious Leedust. Samuti mängivad peol plaate saatejuhid Qba, To-Sha, L.Eazy, TSR, Kaspar Leivo, Jaan Jaago ja Sander Mölder.

Dimension on Londonist pärit dj ja produtsent, kes alustas lugude tegemist 15-aastaselt. Ta on lühikese ajaga suutnud endale trummi ja bassi maailmas nime teha. Eelmisel aastal ilmus Dimensionilt lugu „Digital World“, mis sai ülemaailmse tähelepanu dnb suurkujudelt nagu Andy C, Chase & Status, Annie Mac, Zane Lowe jne. Kmag (tuntud inglise trummi ja bassi muusikaajakiri) nimetas Dimensioni üheks 20st dnb produtsendist, keda 2013. aastal jälgida.

Justicious on 16-aaastane Leedu artist, kes hoolimata oma noorusest on meie naabri „uuekooli“ elektroonilise muusika tegijate seas juba suur staar.

"Tjuun In" on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio: Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22-00, tuues kuulajateni parimaid palasid drum’n’bassi muusikastiilist. "Tjuun Ini" väisavad ka külalisdj-d nii meilt kui mujalt, samuti väljub "Tjuun In" nimeline saade mõnikord eetrist peole.
 
"Öötöö" dj-de TSRi, Jaan Jaago ja Kaspar Leivo kindla käe ja valvsa pilgu all tuleb ettemängimisele hoolikalt valitud uut ja vana pea igast tänapäeva moodsa tantsumuusika-, kui ka alternatiivroki žanrist. Seda reedeti kella 24st Raadio2 vahendusel või erinevates öölokaalides samanimelisel üritusel.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}