Tjuun In väljub Technimaticuga koos eetrist!

Reedel, 1.märtsil esineb Briti trummi ja bassi artist Technimatic kohvik-klubis Sinilind. Talle sekundeerivad kodumaised Bone, Rändom peo residendid Ranon, Teng, Mörö, Mark Slavin, Stare, Freq ning Tjuun In saatejuhid Qba ja To-Sha. Sõnalise poole eest hoolitseb MC Slin.

Technimatic nime alla on koondunud kaks Inglise trummi ja bassi artisti – Technicolour ja Komatic. Mõned aastad tagasi tutvusid nad interneti kaudu ning hakkasid muusikaalaselt suhtlema. Nendevaheline koostöö oli nii viljakas, et kaks juba trummi ja bassi scenes tuntud artisti otsustasid stuudios koos tööle hakata ja ühise artistinime alt lugusid välja anda. Nende lood on ilmunud nii soolo- kui duoprojektidena tuntud plaadifirmade alt nagu: SGN:LTD, Hospital, Critikal, Technique, Spearhead jt.

Küsimuse peale, mida nad teavad Eestist ja siinsest trummi ja bassi maastikust, vastasid nad: „Me oleme Eesti kohta ainult head kuulnud. Tundub, et Eestist on saanud mõnes mõttes trummi ja bassi meka ning me ootame väga, et saaksime teile külla tulla ja muusikat mängida. Mõned aastad tagasi käisin (Technicolour, Toim.) ühel nädalavahetusel Tallinnas, täiesti niisama, ilma mingi konkreetse eesmärgita ja nägin reklaami, et Chase & Status ja Hype mängivad ühel festivalil - viie minuti kaugusel. Loomulikult läksin ma kohale, kohtasin rahva seas Stamina MC-d, kes ka just parasjagu juhtus seal olema! Väike maailm...“

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00 tuues kuulajateni laia spektri drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole.

Reedel, 1. märtsil
esinevad Tjuun Inil Sinilinnu suures saalis: Technimatic (UK), Bone ja residendid Qba ja To-Sha. Väikses saalis mängivad plaate Rändom peo djd Stare, Freq, Mörö, Ranon, Teng, Mark Slavin jt. Visuaalide eest hoolitseb Teng ja peo MC on Slin.

Uksed avatakse kell 23:00.

Pilet
enne 01:00 6 euri, hiljem 8 euri.

Viited:
www.r2.ee

https://soundcloud.com/#technimatic

http://www.facebook.com/Technimatic
http://www.bassdrive.com/

Technimatic: „Turner Road“
http://youtu.be/Fx869vtbUs8
Technicolour & Komatic „Launch Sequence“
http://youtu.be/vZguWGvI4nI
Technimatic „The Golden Section“
http://youtu.be/f0ZTawu-pyM

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}