Tjuun In läheb Bladerunner´iga koos PEOL-e!

Sel reedel, 2. detsembril algusega kell 23.00 toimub Balous üritus sarjast P.E.O.L, mille peaesinejaks on artist Bladerunner. Talle sekundeerivad Eesti ühed edukamad trummi ja bassi produtsendid Mutated Forms ning residendid Qba, To-Sha ja L.Eazy.

Devan Gray,
artistinimega Bladerunner võlgeb ennekõike tänu oma edule trummi ja bassi suurkuju Ray Keith´ile, kes umbes kümme aastat tagasi Bladerunneri loomingut mängima hakkas. Lisaks Ray Keithile jälgivad üsna hoolega Bladerunneri loomingut ka  nt edetabelite nr 1 dj Andy C ja tutvustamist mittevajad Randall, dj SS, Fabio, Bailey ja Bryan G.

Bladerunneril on au olnud oma miksitud plaatidega ka ATM ja Knowlegde ajakirjade kaanestaar ning tema lood kajavad tihti  Briti raadiojaama BBC Radio 1eetris.

Dj Qba, P.E.O.L üks resident kirjeldab Bladerunnerit: „Ta on üle aastate esimene välisdj, kes  erineb teistest produtsentidest oma saundi poolest. Bladerunneril on eriline oskus segada vanakooli trummid ja fiiling uuekooli bassihelidega, mis muudab tema loomingu unikaalseks. Ka mängib Bladerunner oma settides väga palju enda versioone vana aja jungle hittidest, mida on alati huvitav kuulata.“

Mutated Forms on Eesti üks edukamaid trummi ja bassi artiste, nende loomingut on avaldanud mitmed plaadifirmad, nende seas Metalheadz, Grid, Spearhead, Allsorts. Mutated Forms valiti ka 2010.a parimaks Eesti DNB dj-ks.

P.E.O.L mängivad plaate ka residendid Qba, To-Sha ja L.Eazy, keda lisaks 
erinevatele pidudele saab kuulata reede õhtuti Raadio 2 vahendusel saates Tjuun In. P.E.O.L on kuu esimesel reedel toimuv drum´n´bass muusika üritus, mida külastavad nii eesti- kui välismaa esinejad.
Balou avab sel reedel, 2. detsembril P.E.O.L külalistele uksed kell 23.00 
Pilet enne südaööd 5, hiljem flaieriga 8 euri.
Viited:

www.36hertz.com

Omni Trio - Renegade Snares (Bladerunner Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=hRWviBgkM1w&feature=related

DJ SS - Black (Bladerunner Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=qDVyZmznUGQ&feature=related

Bladerunner - Back to the Jungle VIP
http://www.youtube.com/watch?v=Ezb-Syy8zXY

Bladerunner - Take Me Higher
http://www.youtube.com/watch?v=FamCQj3Nd_s&feature=related

 


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}