Von Krahl: Tjuun In ja Leslie Da Bass

Leslie Da Bass esineb täna djna Von Krahlis

Täna, 17. augustil toimub Von Krahli baaris pidu sarjast Tjuun In, kus külalisdjdena astuvad ülesse Leslie Da Bass ja Modest Intentions. Samuti esitavad muusikat residendid ja Raadio 2 saate Tjuun In juhid Qba, To-Sha ja L.Eazy.
 
Leslie Da Bass, kodanikunimega Leslie Laasner on Eesti muusikamaastikul tegutsenud terve plejaadi. Ta on tegev nii bändiliikmena kui sooloartistina ning mängib mõnikord ka plaate. Hetkel on Lesliel koos bändi HU?´ga käsil kolmanda stuudioalbumi tegemine, millelt peaks varsti ilmuma ka esimene singel. Leslie soolokarjääri nimistusse on oodata uut sooloalbumit „Times New Roman“, mis ilmub kõigi eelduste kohaselt selle aasta lõpus. Tjuun Inil mängib Leslie Da Bass trumm ja bass muusikat.

Modest Intentions on noor trummi ja bassi produtsent ja dj, kes on oma lühikese tegutsemise aja jookusul andnud välja loomingut ka välismaiste plaadifirmade alt nagu Dooh! ja Quasar.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00, tuues kuulajateni parimaid palasid drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole.
  
Reedel, 17. augustil esinevad Tjuun Inil Leslie Da Bass, Modest Intentions, Qba, To-Sha ja L.Eazy.
 
Pilet enne 01.00 4 euri, hiljem 5 euri.
 
Uksed avatakse kell 23:00.
Viited:
Modest Intentions muusika
http://soundcloud.com/modest-intentions
HU? " Sa meeldid mulle"
http://www.youtube.com/watch?v=lwUWesU0xXA&feature=player_embedded
 
www.r2.ee
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}