Tjuun In võõrustab täna Von Krahlis bändi Soundhouse!

Sel reedel, 1. veebruaril esineb Von Krahlis Eesti ainus trummi ja bassi viljelev ansambel SoundHouse Est. Lisaks bändile astub plaadimasinate taga ülesse R2 DNB2013  nelja auhinnaga pärjatud artist Planeet ning residendid Qba ja To-Sha.

SoundHouse on viieliikmeline Eesti bänd, Noortebänd 2012 üks finaliste, kes viljeleb trumm ja bass muusikat. Reedel tuleb esitamisele täispikk live kava nende omaloominguga. Von Krahlis esineb Soundhouse koosseisus: Jana Abzalon – vokaal, Oliver Rõõmus - trummid, Roland Jairus – bass, Keio Vutt – saksofon, Mathei Florea – klahvpillid.

Planeet on kodumaine artist, kes andis eelmisel aastal välja esimese eestikeelse trummi ja bassi albumi. R2 DNB2012 küsitluses tunnistati Planeet nelja auhinna vääriliseks kui Parim Eesti produtsent, parim Eesti lugu (Satelliidid), parim Eesti Dj ja Aasta Album (Planeet - Ajamasin). Kõiki R2 DNB 2012 tulemusi saab vaadata lehelt www.r2.ee/r2dnb

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00 tuues kuulajateni parimaid palasid drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole.

1. veebruari Tjuun Inil esinevad SoundHouse (Live!), Planeet, Qba ja To-Sha. Uksed avatakse 23: 00 ja pileti eest tuleb tasuta enne 00:30 5 euri, hiljem 7 euri.

Viited:

SoundHouse video City Lights :http://youtu.be/4dU_WFsqB88

Planeet – Satelliidid: http://youtu.be/a5ZLdc0B8XQ

Intervjuu SoundHouse liikmetega: http://www.rada7.ee/artikkel/67423/SoundHouse-Est-jazzilikku-trummi-ja-bassi-band

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}