Brasiilia trummi ja bassi kuningas DJ Marky esineb reedel Sinilinnus

Reedel, 11. aprillil esineb mainekas Brasiilia dj ja produtsent Marky Sinilinnus. Dj Markyle sekundeerivad Tjuun In peol kodumaised djd Qba, To-Sha, L.Eazy, Muudu ja Dr. Philgood. Visuaalide eest hoolitseb Denis.

Marky, õige nimega Marco Da Silva on Brasiila päritolu dj. 1998. aastal nägi V Recordingsi plaadifirma omanik ja dj Bryan G Markyt ühes Sao Paolo klubis esinemas ning kutsus Marky Londonisse. Marky kogus kiiresti Inglismaal esinedes kuulsust – ta valiti 1999.a Briti kriitikute poolt parimaks uueks Djks ja kutsuti residendiks tollasesse kuulsasse The End klubisse.

Marky on eelkõige hinnatud oma tehniliste oskuste pärast teha plaadimängijatega trikke, ise samal ajal plaate mängides. 2012. valiti Marky Brasiilia nr 1 djks (RMC Awards). Lisaks dj-ametile veab Marky plaadifirmat Innerground Records ning aeg-ajalt ilmub temalt ka enda loomingut.

Marky on ka varasemalt Eesti publiku poolt väga sooja vastuvõtu osaliseks saanud - esmakordselt mängis ta siin plaate Circulation peol 2002. aastal Tallinnas.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhivad Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00, tuues kuulajateni palasid drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole. Peosari Tjuun In valiti R2DNB 2013 hääletusel parimaks Eesti sündmuseks.

Reedel, 11. aprillil esitlevad Sinilinnu suures saalis muusikat: Dj Marky (Innerground, Bra), Qba, To-Sha, L.Eazy ning teises saalis Muudu ning Dr. Philgood. VJ on Denis.

Uksed avatakse 23:00

Pilet enne südaööd 6 euri, hiljem 8 euri.

Viited:

http://djmarky.com.br/

https://www.facebook.com/DJMarkyBrasil


Marky & XRS feat Stamina MC - LK
https://www.youtube.com/watch?v=PR8iFJefDYE
Dj Marky & S.P.Y – Yellow Shoes
http://youtu.be/vjuBUzyyuJo Dj Marky trikitamas plaadimängijaga:
https://www.youtube.com/watch?v=6z63irhX6Qs

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}