Reedel selguvad trummi ja bassi parimad!

Raadio 2-e saated Tramm ja Buss ning Tjuun In on koostanud taaskordselt raadiokuulajate ja peolkäijate abiga edetabeli „ R2 DNB 2011“. Võitjad tehakse teatavaks 27. jaanuaril R2 saates „Tjuun In“ ja auhinnad antakse üle samal õhtul klubis Korter toimuval gaalapeol.

Tramm ja Buss ning Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi saated, mis kõlavad eetris esmaspäeva ja reede õhtuti. Viis aastat tagasi otsustasid kaks raadiosaadet koostada raadiokuulajate abiga edetabel R2 DNB. Sel reedel kuulutatakse välja eestlaste lemmikud trumm ja bass muusikas aastast 2011.

Reedene “auhinnagala” algab õhtul kell 22.00 saates Tjuun In ning jätkub alates südaööst klubis Korter. Lisaks pidulikule auhinnatseremooniale astuvad live esinemistega ülesse Snowcats feat Margaret, Planeet feat Marius Urvet ja Jozels feat Pilleriin. Poodiumil esinevad ka küsitluse võitjad ning Tramm ja Buss ning Tjuun In saatejuhtid  To-Sha, Qba, L.Eazy, Raul Saaremets ja S.I.N.

Eelmisel aastal võitis parima Eesti DJ tiitli Mutated Forms, parimaks kodumaiseks produtsendiks valiti Indivision, kelle lugu „Apologise“ koos Livewirega tunnistati parimaks Eesti looks. Välismaistest lugudest võitis hiljuti Rock Cafes esinenud Dj Fresh looga Gold Dust VIP.

Trummi ja bassi, globaalse nimega drum and bass muusikastiili algusajaks loetakse 1994. aastat. Trumm ja bass on välja kasvanud paljudest muusikaliikidest nagu breakbeat, techno, jungle, hip-hop, reggae jt.


Saade Tjuun In on Raadio 2 eetris reedel 22 - 00.
Klubi Korter avab sel reedel, 27. jaanuaril  R2 DNB 2011 peoks uksed kell 23.00.

Pilet enne südaöö 5 euri, hiljem 8 euri.

Eelmiste aastate tulemused:
http://r2.err.ee/r2dnb/2007tulemused.php
http://r2.err.ee/r2dnb/2008tulemused.php
http://r2.err.ee/r2dnb/2009tulemused.php
http://r2.err.ee/r2dnb/2010tulemused.php


Fotol: Mutated Forms (erakogu)

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}