VAATA! Saadet TJUUN IN näeb reedel kell 22-00 ka videopildis!

Täna, reedel kell 22-00 on võimalik lisaks kuulamisele trummi ja bassi saadet TJUUN IN ka vaadata - külas BRYAN G UK-st! Pilti näeb portaalis menu.err.ee ja www.r2.ee esilehel.

Tjuun In on reedeõhtune saade Raadio 2-s ja  Eesti vanim siiani tegutsev trummi ja bassi sariüritus, mis novembris tähistas oma viieteistkümnendat sünnipäeva peoga Sinilinnus. Nii saadet kui pidusid on väisanud mitmed artistid nii meilt kui mujalt. Saatejuhid on Qba, To-Sha ja L.Eazy.

Reede, 5.detsembri saatesse tulevad külla legendaarse plaadifirma V Rec ja Liquid V vedaja, BRYAN G Suurbritanniast ning Tartust Studious, kes on Sin City  ja Kivi Paber Käärid üritustesarjade üks residente.

Pärast saadet väljub Tjuun In eetrist peole Sinilindu, kus esinevad kahes saalis: Bryan Gee (V Rec, Liquid V, UK), Studious&Moose, Liisi Voolaid, Girti Suun, Triin Niinemets ning residendid Qba, To-Sha ja L.Eazy. Visuaalide eest hoolitseb Denis.

Bryan Gee kasvas ülesse Cheltenhamis Jamaika kommjuunitis, kus reggae-muusika sai tema esimeseks armastuseks. 80ndatel kolis Bryan Brixtonisse, kus kohtus mõni aeg hiljem Jumping Jack Frostiga. Koos plaate mängides said nad tuntuks ja kolisid ka piraatraadiojaamast Quest FMist legaalsesse, Passioni nimelisse. Bryan hakkas tööle Outer Rhythm plaadirmas, kus aitas alustada oma karjääri nt Leftfieldil ja Mobyl. Mõne aja pärast otsustas Bryan luua enda plaadifirma, lahkus töölt ning hakkas vedama V Recordingsit, tänu millele me tunneme selliseid tegelasi nagu Roni Size, Krust, Die jt. Kui keegi annaks välja trummi ja bassi aabitsa, siis seal oleks kindlasti mitmed V Recordingsi lood.

Kõik see tore ajalugu toob meid olevikku 5. detsembril Sinilindu. V Recordings ei ole jäänud palmiokste briisi mõnulema, vaid uued tuuled puhuvad peale kogu aeg - Random MovementCommand StrangeDr MeakerPaul T & Edward Oberon, Dave Owen - on uued artistid, kelle lugusid V ja Liquid V välja annab. Lisaks sellele, et Bryan Geel on väga hea muusikaline maitse on ta ka väga hinnatud DJ.

Kuula Tjuun INi reedeti kell 22-00

Jaga sündmust sõpradega facebookis!


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}