Tjuun In tähistab reedel oma kümnendat sünnipäeva

Reedel, 5. oktoobril tähistab Raadio 2 saade Tjuun In oma esimest juubelit peoga Von Krahlis. Külalisteks on kutsutud plaate mängima Heidy Purga ja Raul Saaremets ning samuti valivad õhtul muusikat residentidest saatejuhid Qba, To-Sha ja L.Eazy.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi saade, mis on eetris reedeti kella kümnest südaööni. Esimene Tjuun In (Tune In kirjapildis) toimus esimesel septembrikuu reedel 2002. aastal Energy Fm raadiojaamas. Aasta pärast seda kolis Tjuun In Raadio 2-te, kust saatejuhtide Qba, To-Sha ja L.Eazy vedamisel kostub trumm ja bass muusikat seniajani.

Tjuun Ini on külastanud mitmed mainekad välismaised ja kodumaised artistid, nende seas: Pendulum, Dieselboy, SS, Chase & Status, Shy Fx, The Upbeats, Futurebound, Moving Fusion, Dj Fresh, Logistics, Dj Craze, Makoto & Deizm, Ray Keith, Seba, Culture Shock, Lenzman, Simon Bassline Smith, Fabio, Rockwell, Icicle, John B jpt.

Tjuun In´i nimeline pidu on raadiosaatest vanem, esimene pidu toimus 1999. aastal Enteri nimelises küberkohvikus, millele on järgnenud lugematul hulgal üritusi nii välis- kui kohalike esinejatega.

5. oktoobri Tjuun In raadiosaate juubelil mängivad Von Krahlis plaate: Raul Saaremets, Heidy Purga, Qba, To-Sha ja L.Eazy. Visuaalide eest hoolitseb VJ Teng

Pilet enne 01.00 (FB attendijatele) 5 euri, hiljem 6 euri.  Uksed avatakse kell 23:00.


 

Fotol vasakult paremale: L.Eazy, Qba, To-Sha (erakogu; foto aastast 2002)

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}