R2 "Nädala nägu" on Raul Saaremets

Raadio 2-s töötab terve plejaad uskumatult omapäraseid, andekaid ja huvitavaid inimesi. Kas Sina tead, kes nad kõik on? Veelgi enam - oled Sa ka näinud nende raadiomesilaste nägusid?

  1. Millal Sind eetris kuuleb?

Esmaspäeva ja neljapäeva hilisõhtul ning reede ja laupäeva pärastlõunal.

  1. Millist saadet (saateid) R2-s teed?

„Tramm ja Buss“, „Vibratsioon“, „Muusikanõukogu“ ja „Retro“.

  1. Mis on raadios Sinu ametinimetus (kõik töötajad pole teadagi ainult saatejuhid ja DJ-d)?

Õhtuse vööndi vastutav toimetaja ja saatejuht.

  1. Kaua oled R2-s töötanud?

Saadet olen teinud R2 sünnist saati, õhtuse vööndi toimetajana aastast 2005.

  1. Kuidas jõudsid R2?

Jõudsin R2 Vikerraadio Rockraadiost, kus me Tõnu Pedaruga kord kuus muusikat mängisime. Kui R2 tekkis, siis pakuti mulle iganädalast saadet. Nii sai alguse „Vibratsioon“.

  1. Kirjelda oma esimest naljakat ja meeldejäävat juhtumit/sündmust raadios.

Kord olin saatesse hilinemas. Kihutasin Lasnamäe kanalist tulles sellise ajuga, et taksol, millele Gonsiori ristil tagant sisse sõitsin, lendas kapott lahti. Auto oli mul Opel Ascona ja takso oli kollane Volga. Paugu hetkel oli eetrini jäänud mõni minut. Venelasest taksojuht tegi kõik selleks, et ma eetrisse ei jõuaks, aga jõudsin - eeter on püha!

  1. Mida mäletad esimesest tööpäevast?

Mitte midagi ei mäleta. Kui näed mind mõnikord kurval ilmel istumas, siis tähendab see just seda, et püüan meenutada midagi head, aga ei meenu. Kahtlustan ajude pehmenemist.

  1. Milliseid saateid ise R2-s kuulad ja milliseid julgelt ka sõbrale soovitaksid?

Minu lemmik R2-s oli see ammune aeg, mil Pedaru tegi öösaadet: rääkis hallitanud moosipallist, mille oli just taskust leidnud ning mängis India filmimuusikat, aga ka näiteks Frank Zappa kontserti täies pikkuses. Need ajad on muidugi pöördumatult möödas.
Kuulan Samostit ja Muulit, „Rahva Oma Kaitse“ on endiselt hea, ja suurem osa õhtustest saadetest on oma asjatundlikkuses puhas nauding. Hommikut teevad meil ka väga mõnusad kutid - olen alati rõõmus, kui varakult maast lahti saan.

  1. Räägi enda muusikaeelistustest - mida kuulad?

Meeldib kiiksuga muusika. Plaadikogu on mul suhteliselt suur - kuulamist jätkub. Tahaksin osaleda konkursil „Eesti suurim plaadikogu“.

  1.  Millega tegeled lisaks raadiotööle? Mida teed raadioväliselt?

Olen paaris bändis trumme mänginud. Viimasel ajal kulub aeg põhiliselt vanaaegsete elektrooniliste instrumentide vajutamisele. Korraldan Mutant Discot ja mängin plaate. Mul on ka plaadifirmake Pudrukuul ehk Porridge Bullet. Aga harjutan ka käed rüpes istumist.
 
Järgmisel teisipäeval tutvustab end juba uus töötaja!Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}