Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga naaseb lapsepuhkuselt

Südamlik tänu Henry Kõrvitsale!

Alates novembrikuust asub Raadio 2 peatoimetaja ametikohale äsja lapsepuhkuselt naasnud Heidy Purga. Vahepeal üle aasta jaama juhtinud Henry Kõrvits jätkab populaarse reedese hommikuprogrammi saatejuhina.

"Olen tagasi ja tore on jälle raadios olla," kommenteerib tagasi töörütmi astuv Heidy Purga. "Mul on hea meel oma raadiokolleegidega taas kohtuda ning astuda vastu uutele eesootavatele väljakutsetele. Rõõm näha, et Henry on Raadio 2 rooli kindlalt hoidnud ning jaama oma panusega edasi aidanud," kommenteerib kaheksa aastat jaama juhtinud peatoimetaja.

"Meie visioonid Raadio 2 tulevikust kattuvad Heidyga suuremalt jaolt ja sellepärast ei pea ma muretsema, et aasta jooksul tehtud töö ka edaspidi vilja kandma ei hakkaks," kommenteerib Henry Kõrvits ja lisab: "R2 on väga eriline ja suurt rolli mängiv raadiojaam Eesti kultuurimaastikul ning palju on veel teha ja saavutada. Mis kõige tähtsam: see kõik on ka väga fun!". Henry Kõrvits jätkab koos Indrek Vaheojaga R2 menuka ja humoorika reedese hommikuprogrammi saatejuhina.

Raadio 2-s käivad praegu ettevalmistused Eesti vanima ja suurima muusikaküsitluse R2 Aastahitt 2013 hääletuse käivitamiseks novembri alguses.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}