Millist uut muusikat kuulab Tõnis Mägi?

Neljapäeval käis saates "Siin me oleme" külas armastatud ja hinnatud muusik Tõnis Mägi – ja tõesti, Eesti Vabariigi sünnipäeval - kes siis veel kui mitte härra "Koit" isiklikult!

Tõnis Mägi rääkis muhedaid lugusid elust ja muusikast: miks on oluline dalai-lama visiit Eestisse ja sellele ka väärilise tähelepanu pööramine, miks ta lavale läheb ja muusikast, mis teda kõnetab, kuidas looming tekib ja tuleb, eesti muusikast ja noortest tegijatest, kes vanameistrile muljet avaldanud – lisaks Chalice'ile ja Vaiko Eplikule ka Laika Virgin, Ott Lepland, Birgit Varjun ja IIRIS.

Juttu tuli ka saatekülalise hiljuti ilmunud teosest "Tarkus", mis ühendab endas sõna ja heli – iidsete ja kaasaegsete mõtlejate tekste ning Tõnis Mägi tänapäevast muusikat.

Tõnis Mägi annab koos Jarek Kasari ja noorteorkestriga Reaalmažoor järgmisel nädalal Tallinnas ja Tartus Eesti Vabariigi 93. aastapäevale ja krooni lahkumisele pühendatud kontserte "See on, laps, meie muld", mille ajendiks on Eesti krooni kui ühe olulise rahvusliku enesemääramise alustala käibelt kadumine.


Kuula intervjuud Tõnis Mägiga SIITPeek & Pedaru on saatega "Siin me oleme" eetris E-N kell13-16


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}