Peppersi esitluskontsert Coca Cola Plazas

Piletimäng Kuulderaadiuses
Tik-tik-tik-tik, tiksub aatomikell tagurpidi, vaid kaks nädalat on jäänud Red Hot Chili Peppersi uue albumi esitluskontserdini Coca Cola Plazas!

Nende esimene kauamängiv pärast viie aasta pikkust vaheaega on lõpuks ometi valmis. Ainulaadses satelliidi vahendusel globaalselt levivas esitluskontserdis tuleb tervikus esmaettekandele nende uhiuus, ahjusoe album nimega "I'm With You". Lisaks uue albumi lugudele esitab ansambel selle ainulaadse kontserdi käigus ka valiku oma suurimatest hittidest. Kontsert leiab aset teisipäeval, 30.augustil ja see kõik jõuab ka valitud kinode ekraanide vahendusel ansambli tulihingeliste fännide palge ette üle terve maailma veel sel samal õhtul.

Raadio 2 on kui üks mees esitluskontserdil kohal ja kutsub sinna ka Sind ja pakub seoses sellega loosimismängus välja terve see nädal igal hommikul ühe piletipaari. Pileteid saab, kuulates tööpäeviti kella kümnest üheni Kuulderaadiust, pannes hoolikalt Sten Teppani juhtnööre tähele ja vastates tema küsimustele. Kohtume Coca Cola Plazas!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}