VIDEO: Harlots and Daggers - Fever Dream, R2 Mini-Live

Kuulderaadius on ikka olnud platvormiks Eesti uutele ja tulevatele artistidele oma muusika tutvustamiseks ning läinud aastal on siit tuult tiibadesse saanud sellised nimed nagu Tenfold Rabbit ja Elephants From Neptune.

Augusti lõpp tõi Raadio 2 eetrisse sündmuse, mis on eksklusiivne isegi meie karastatud ning paljunkogenud saatejuhi Sten Teppani jaoks. Kuulderaadiusel õnnestus nimelt olla tunnistajaks sedavõrd erilisele sündmusele nagu uue artisti sünd Eesti muusikamaastikul. Nimelt astus otse-eetris püünele seni rohkem Smilersi kitarristi ja tätoveerijana tuntud Martin Jyrmani verivärskele projektile Harlots and Daggers.

Martin käis koos sõprade Mikk Simsoni, Laur Joametsa ja Liina Ristojaga Stenil külas 27. augustil, räägiti Martini senisest karjäärist muusiku ja artistina, põigati läbi Kanada metsadest ja mägijärvedest, räägiti depressioonist ja insomniast ning esitati akustilises võtmes mõned lood, millest Harlots and Daggersi uue singli Fever Dream esituse filmis üles ka Raadio 2 võttegrupp. Videomontaazhile pani pärast oma abistava käe alla fotokunstnik Madis Palm.

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}