Noortebändide videod R2 otse-eetrist!

2012 Noortebändi tsükkel on selleks korraks läbi saanud, Slippery Slope võidušampuse tühjendanud ja auhinnakarika prooviruumi riiulile viinud ning nüüd kus ka väiksema auhinnasaagiga konkurentide haavad loodetavasti tasapisi paranenud on, tuletame meelde neid kahte nädalat, mil kõikidel poolfinalistidel avanes võimalus Raadio 2 otse-eetris oma muusikat mängimas käia!

Kohal ei käinud mitte vaid bändid, vaid kaasas oli alati ka Noortebändi  võttegrupp, kes antud esitused ka kaamerasilma sisse püüdis ning nüüd on meie sõpradel võimalik nendest esitustest ka pildi vahendusel osa saada. Raadio 2 Youtube'i kanalis on nüüd üleval kõikide 12 Noortebändi esitused R2 Mini-Live vormis.

Ja see pole veel kõik! Üks Noortebänd 2012 poolfinalistidest pääseb esinema juba tuleval kevadel R2 Live kontserdile, ja milline nendest, selle otsustad juba sina! See on äärmiselt lihtne! Sul tuleb minna meie tuubikanalisse http://www.youtube.com/theraadio2 ja valida videote hulgast oma lemmik ning näidata talle ülespoole pöialt!

R2 Livel kohtume! Videomeenutusena Noortebänd 2012 poolfinalist Kannabinõid.


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}