VIDEO: R2 Live - Sibyl Vane

R2 Live alustas 2004. aastal pisikeste "põlve otsas" kontsertidega Raadio 2 otse-eetri stuudios. Järgmiste aastate jooksul kolitu vana raadiomaja helistuudiotesse, kus toimus ligi 150 kontserti, neist kümmekond kutsetega publikule (Metsatöll, Vaiko Eplik & Eliit, Smilers, Dagö, Sõpruse Puiestee, Terminaator, No Big Silence jt). Valmis 20 lauluga cd-kogumik R2 Live.

2012-2013 hooajal käivitasime kontsertide sarja uuesti ja sügisel esinesid meile kahel kontserdil Põhja-Tallinn, Nevesis, Mimicry, Iiris, Tenfold Rabbit ja Orelipoiss.

Kolmas kontsert oli pühendatud Eesti muusikaelu tulevikunimedele. Üles astusid viimaste Noortebändide konkursside võitjad Sibyl Vane ja Slippery Slope, Eesti Otsib Superstaari viimase võitjamehe Rasmus Rändvee bänd Facelift Deer ja Eesti rockmuusika suurim tulevikulootus Elephants From Neptune.

R2 Livel käis oma kaameratiimiga kohal ka ETV, kes kõik bändid ka filmilindile jäädvustas. ETV2 kandis kontserte üle terve sügishooaja ja Raadio 2 kodulehel on nüüd võimalik neid kontserte ka näha.

Siin Sibyl Vane'i esinemine!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}