Enne saadet nad teineteist ei teadnud, kuid on selgunud, et tütarlapsed on tõepoolest kaugelt sugulased, nende ühine esivanem on pärit aastast 1780.
Neidudele on juba alates algklassidest reaalained lemmikumad olnud, Viktoria: “Ma arvan, et sellel võis olla suur osa Rakett 69 saatel ja see ilmselt oligi selle saate eesmärk muuta teadus populaarsemaks.” Kadi: “Rakett on midagi hoopis teistsugust kui kooli- või olümpiaadiülesanded, sest see reaalselt näitabki sulle kuidas neid asju saab päriselus rakendada.” Tüdrukud põhjendasid võistlustulle astumist sellega, et mida aeg edasi seda lihtsamad ülesanded tundusid, need ei tundunud enam võimatud ning siis tuli ise proovima minna. “Tiimiga on tohutult palju õnne vaja ja see on juhuste kokkulangevus,” rääkis Kadi. “Surve on tohutu, ülesanne ise ei pruugi olla nii keeruline, aga just see võistlusmoment ja et piirang on peale pandud, teeb selle väga pingeliseks,” nentisid tüdrukud. “Kui ülesandesse süveneda, siis kõik muu enam nii väga ei häirigi.”
Viktoria esoteerika ja saatuse kohta: “Me ikkagi osalesime teadussaates, nii et eriti ei usu sellistesse asjadesse.” Kadi lisab: “Natukene kindlasti teaduslik ja esoteeriline lähenemine välistavad teineteist. Me kumbki ei usu millessegi üleloomulikku. Üks asi on teadus ja teine on lihtsalt väga veidrad juhuste kokkusattumised. Palju on juhuslikku, aga ülejäänut on võimalik numbrites paberile panna.”
Kodus katsetamiste kohta rääkis Viktoria: “Eks ikka sai jootekolbiga tinutatud ja… Eks selliseid lihtsamaid elektriskeeme, kus sai nupp, LED-lamp ja patarei ühendatud.” “Mina enne Raketti tegelesin pigem teoreetilise poolega,” tunnistas Kadi.
Viktoria tulevikuplaanidest: “Mina tahaksin minna TTÜ-sse IT-süsteemide arendust õppima.” Kadil seevastu veel nii kindlat plaani paigas pole, kuid tõenäoliselt läheb keemiat õppima.