Liisi ja Peeter: ansambel Kaibald esitleb uut albumit "Road Trip to Kaibald"
Ansambel Kaibald annab välja uue albumi "Road Trip to Kaibald". Bändi salvestusprotsessi toetav Hooandja kampaania lõpeb täna ning juba homme astub koosseis klubis Uus Laine tänukontserdiga publiku ette.
Saates "R2 Päev" on saatejuht Ragnar Kaasikul külas ansambli Kaibald laulja Liisi ja kitarrist Peeter.
Muusikud loovad kõrbemuusikat, mis segab lõunaosariikide bluusi, ladina- ja maailmamuusika rütmid ning paksud kitarrisaundid. Loominguline protsess algab Eesti ainsa "kõrbe" - Kaibaldi liiviku lähedal Hiiumaal laagerdades, kus bändiliikmed loovad toormaterjali, millele nad hiljem kodustuudios uusi kihte juurde lisavad.
Kuidas mõjutas bändi arengut juhuslik kohtumine sünnipäevapeol Tartus ning millise panuse annab uuele plaadile bluusikitarrist Raul Ukareda? Kuula intervjuud.










































































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.