HETKEL EETRIS:
eelmine
järgmine

Siit saad jagada praegu mängivat raadiosaadet sotsiaalmeediasse.

Siit saad tellida saadet RSSis ja iTunesis.

Siit saad saadet allalaadida.

mp3

podcast

RSS

iTunes

jaga

Facebook

Twitter

E-post

-02:00:00
EETRIS
Hetkel mängib:

Kui mängima on hakanud uus saade, saab siia klikkides laadida saate info ja foorumi.

Saate lehele
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist:
Loe veel:

Reispass. Peruu marutõbine kõrbehunt Roberto 1/2

Ivo Tšetõrkin

Seekord räägib saatejuht Ivo ühest hullust tripist Ocucaje kõrbesse Peruus. Juttu tuleb indiaanlaste pealuudest, võitluskukkede kasvandusest, sõjaväe kanderaamil lageda taeva all magamisest, aga peamiselt selle retke täiesti kreisist ja legendaarsest teejuhist, Peruu kõrberebasest Robertost, kes suutis üheaegselt nii bensiinilõkke ümber tantsu lüüa kui ka supilusikaga kõrbest meteoriiditükke kaevandada.

Ocucaje kõrb asub Lõuna-Peruus ja moodustab osa hiiglasuurest Atacama kõrbest. Miljoneid aastaid tagasi laius siin Vaikne Ookean, mistõttu leidub siin suures koguses fossiile – eelajaloolise 15-meetrise megalodon-hai hammastest kuni vaalaskelettideni. Seda kõike keset kõrbe, kümneid ja sadu kilomeetreid rannikust. Ja ainus vahend nende nägemiseks on vana Mad-Max’i stiilis Nissan Patrol, mille rooli keerab mees, kelle kruvid logisevad – heas mõttes - pisut rohkemgi, kui selle vana Nissani omad.

Saate teemaleht Facebookis: https://www.facebook.com/reispass

Saatejuhi kontakt teemadeks ning külalisteks: ivo@amazonas.ee

Saate muusika nimekiri
rohkem

Wolfine - Bella

DJ Kass - Scooby Doo Pa Pa

Anitta - vai malandra

. . .

Gregor Salto - Otro Dia

Kommentaarid
näita
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Laadi juurde ({{comments.length - commentsLimitRadio}})
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}{{user.name}}. Logi välja
{{comment.captcha.word.answer}}
Reispass
Ivo Tšetõrkin

P 15:00

„Reispass“ on reisisaade, kus rännatakse mööda kaugeid ja kaugemaid paiku, nauditakse reisimist kogu keha, vaimu ja kõigi kuue meelega, nuusutatakse Päris Elu Hõngu ning räägitakse teadlikumast reisimisest. Lisaks saatekülalistele ning mõtterännakutele mööda eksootilisi maid on fookuses ka erinevad reisimise viisid ning reisimisega seotud praktilised küsimused. Seega on Reispass mõeldud mitte vaid tugitooli-, vaid eelkõige aktiivsele reisijale. Keskmes on inimene ja tänapäev, elu siin ja praegu.

 Saatejuht Ivo Tšetõrkin on ninast sabani seotud rändamisega. Tema teiseks koduks on Peruu ja Amazonase vihmamets, millest on valminud artiklid, raamat „Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud!“ ning ka ETV reisisari „Õhinapõhised Peruus“. Ivo korraldab reise ning viibib suure osa aastast Eestist eemal, seega valmivad paljud saated raadiodokumentalistika ja gonzo-ajakirjanduse vaimus – salvestuskohaks sobib ühtemoodi hästi Havanna tänav, Mehhiko ookeanikallas, Tai „punnvõrr“ ning Amazonase sirisev vihmamets. Piilume nurgatagustesse ning avame salauksi, mida pole kirjas üheski reisiraamatus – igal pühapäeval kell 15:05 ning podcastis ja järelkuulamises nii öösel kui päeval.

Saate teemaleht Facebookis: https://www.facebook.com/reispass

Saatejuhi kontakt teemadeks ning külalisteks: ivo@amazonas.ee

Kuula Reispassi saateid siit!