Siim Ammon: "See on üks suur müüt, et meil läheb halvasti"
Unibet Arena uuel välialal esineb juba järgmisel pühapäeval rokkbänd Kings of Leon. Olgugi et tegemist on regiooni ainsa kontserdiga, ei ole piletid seni välja müüdud.
Saates "R2 Päev" on saatejuhil Ragnar Kaasikul külas Unibet Arena tegevjuht Siim Ammon, kellega räägime eesootavast kontserdisuvest ja meelelahutusäri telgitagustest.
Miks ei taha areene välja müüvad Lääne-Euroopa artistid sageli Eestisse tulla ja kas publik on tiheda valiku tõttu ära hellitatud? Kuidas muutis korraldaja laadimisuste esise parkla atraktiivseks festivalialaks, mille seinale joonistas robot maja ajaloo? Samuti kummutab Ammon müüdi Unibet Arena majanduslike raskuste kohta ja selgitab, kas meelelahutusasutus suudab Eestis tegelikult kasumlikult tegutseda.










































































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.